چرا باید از فولاد در برابر آتش محافظت کنیم؟

همان طور که در مقاله پوشش ضد حریق اسکلت فلزی گفته شد طبق دستور العمل ISO و BS476 فولاد به صورت تقریبی 50% از استحکام خود را زمانی که به دمای 1100 درجه فارنهایت ( 600 درجه سانتی گراد ) می رسد از دست می دهد. در زمان آتش سوزی دما به بیش از این مقدار می رسد که بر اساس یک آزمون آتش استاندارد، تنها پس از 10 دقیقه دمای حریق به 1300 درجه فارنهایت ( 704 درجه سانتی گراد ) می رسد و اگر محافظتی از المان های سازه ای صورت نگیرد احتمال دارد سازه در مواجهه با آتش فرو بریزد.

در دستور العمل های ساختمانی، المان های سازه ای تیر، ستون، کف، دیوار و سقف می بایست درجه بندی مقاومت در برابر آتش داشته باشند که بر پایه آزمایشات استاندارد آتش تعیین می گردد. این درجه بندی می تواند توسط پاشش مواد مقاوم در برابر آتش به آن قطعات تامین گردد.

سیستم های پوشش ضد حریق پایه سیمانی برای انواع پروژه هایی که در آنها فولاد نیاز به محافظت در برابر آتش دارد، پاسخ های مطمئنی ارائه می دهد. ما محدوده وسیعی از محصولات ارائه می نمائیم که به حل سخت ترین چالش های طراحی که ساختمان ها و صنایع با آنها رو به رو می شوند می پردازند.

از این مطلب نیز دیدن فرمایید: پوشش ضد حریق

هدف اصلی شرکت پایدارسازان استوار بر پیشنهاد محصولاتی می باشد که بهترین راه حل ها را پیش روی نیاز ها و انتظارات مشتریان قرار می دهند و همواره تلاش شده تا محصولات پایه معدنی به بالاترین کیفیت محصولات پوششی و محافظتی جهانی از نظر کیفیت بدل گردد. تمرکز دقیق ما بر کارایی، تجربیات وسیع بازار صنعتی، سرمایه گذاری مستمر در پیشرفت بلند مدت محصولات و فرآیند آزمایش مکرر آنها و همچنین توانایی برای مقابله با چالش ها در هر نقطه از جهان، محصولاتمان را به منبعی گرانبها از دانش در زمینه پوشش ها تبدیل می کند. رویکرد این شرکت با گذر زمان تغییر نکرده و همواره استوار بر ارائه بهترین و سودمند ترین راه حل ها برای مشتریانمان بوده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *