PSG Fire C-350

قطعا همه ما میدانیم که در چه شرایطی به سر می بریم و با چه مشکلات و تحریم هایی دست و پنجه نرم می کنیم، قطعا در چنین شرایطی دو راه بیشتر وجود ندارد: یک این که تسلیم شرایط شویم و به یک مستعمره تبدیل شویم و از همه این ها بگزریم با قیمت های خیلی سنگین محصولات خارجی را وارد کشور کنیم که نه به لحاظ اقتصادی به صرفه است و نه به لحاظ استراتژیکی کار درستی به حساب می آید.
اما راه حل دوم این است که روی علم و دانش فنی و سرمایه های داخلی خود حساب کنیم و با اتکا به پروردگار شروع به تولید و شکست برند های بزرگ کنیم که این راه دوم راه ساده و پیش پا افتاده ای نیست، زیرا نیاز به تیم های مختلفی اعم از تیم های فنی مهندسی، تیم های محاسباتی، تیم های اجرایی و… دارد و از همه اینها نیز بگزریم، علوم روز دارای فورمول ها و استاندارد هایی می باشند که به راحتی در دسترس نیستند و برای دسترسی به آنها نیاز به خلاقیت های بسیار و فعالیت های علمی و غنی می باشد.

امروز به لطف و عنایات بی کران پروردرگار موفق شدیم که محصولی کاملا ایرانی و شایسته شما کارآفرینان گرامی تولید نماییم که هم به لحاظ اقتصادی برای شما عزیزان مقرون به صرفه باشد و هم بتواند تمامی تست های استاندارد مختلف را پاس نماید. همچنین تضمین می نماییم که تاییدیه آتش نشانی را دریافت نماییم.

در ضمن شرکت ما محصول Carboline امریکا را نیز ارائه میدهد.

مشخصات محصول PSG Fire C-350

این محصول کاملا ایرانی بوده و ساخت متخصصان و نخبگان داخلی با برند PSG Fire C-350 با دانسیته 350kg/m2 که از بین متریال های موجود در بازار کمترین وزن مخصوص را دارد و اضافه بار کتمری را به سازه وارد می کند.

ضخامت های پایین این محصول باعث شده تا در حداقل tickness بیشترین مقاومت ساعت را در المان کسب کند.
این محصول کاملا بومی سازی شده و نیاز به ادتیو های خارجی و مشکلات تامین ارز را ندارد.

از نظر اقتصادی این محصول کاملا مقرون به صرفه بوده و به دلیل کم بودن ماده بری در هر متر مربع و همچنین مواد اولیه داخلی که به راحتی از معادن داخل کشور تامین می شود و دارای گواهی نامه فنی از مرکز تحقیقات و استاندارد های مورد تایید می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *