مجری پوشش ضد حریق در تهران، کرج و سایر استانها

پوشش ضد حریق، یک تخصص نوین است و الزام آن توسط سازمان مقررات ملی ساختمان و آتش نشانی صورت پذیرفته است. از این رو اجرای این امر یک کار تخصصی و مهندسی می باشد و نباید دست کم گرفته شود. طبق همان قاعده که میگوید کار را به کاردان بسپار، در این مورد نیز بسیار مهم است که فراموش نکنید که پوشش ضد حریق یک الزام است که در پایان کار باید توسط سازمان های ذی ربط بررسی و تایید یا رد شود.

از این رو بسیار مهم و حیاتی است، که این کار را به اهل فن آن واگذار کنید و خودتان را از هر گونه دغدغه رها کنید. طبق دستورالعمل مقررات ملی ساختمان یکی از عامل های تشخیص پاشش خوب از بد این است که سطح کار را باید دقیق شست و شو و آماده پاشش پرایمر جهت چسبندگی نمود و پس از پاشیدن پرایمر در روی سطح المان کار آماده پاشش مواد ضد حریق می گردد. که این پاشش در دمای 4 درجه انجام میگیرد و بنا به ضخامت جدولی، حداقل طی دو مرحله (دو پاس) عملیات پاششی موفقیت آمیز خواهد بود که در زمان حریق، چسبندگی مواد به اندازه کافی بوده باشد و باعث طبله شدن از روی سطح نگردد.

شرکت های پوشش ضد حریق و فعالیت های آن ها

شرکت های پوشش ضد حریق اسکلت فلزی , معمولا فقط در حوزه ارائه محصولات و متریال های لازم برای اجرای پاشش ضد حریق فعالیت می کنند. شرکت پایدارسازان علاوه بر ارائه این خدمات، در حوزه تولید محصول ملی و بومی پوشش ضد حریق یعنی PSG FIRE C-350 فعالیت داشته است. و همچنین توانسته مجری پوشش ضد حریق در تهران، کرج و سایر کلانشهر ها باشد که به صورت تخصصی به همراه نیرو های کارآمد و فنی تا کنون توانسته است اعتماد پروژه های به نام کلانشهر های کشور عزیزمان را بر عهده بگیرد.

روال اجرای پاشش ضد حریق توسط تیم فنی ما

روال کاری ما اینگونه است که قبل از شروع کار تیم فنی و محاسباتی ما سازه را بررسی می نمایند و طبق دستور العمل های مهندسی تعیین شده نحوه پاشش و میزان پاشش را تعیین می کنند تا به اصولی ترین شکل ممکن کار صورت پذیرد، سپس بعد از شست و شوی کامل و صحیح سطح کار، تیم فنی پس از init کردن شرایط اولیه وارد کار می شود و شروع به پاشش می کند. در نهایت بعد از انجام همه مراحل فوق و تست ها و بررسی های لازم، یک متخصص خبره جهت دریافت تاییدیه از سازمان آتش نشانی وارد کار می شود که تا به امروز توانسته ایم تمامی پروژه های بزرگ و کوچک خود را به تایید رسمی سازمان آتش نشانی برسانیم و اعتماد شما کارفرمایان عزیز را جلب نماییم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *